המדריך המלא לשידור חי מושלם וללא תקלות באינסטגרם

אינסטגרם לייב הוא אחד מהפיצ'רים האהובים ביותר שיש לאפליקציה להציע. יעידו על כך עשרות מיליוני הפעמים שמשתמשים ניסו אותה מאז שהושקה לראשונה ב-2017. כשמו כן הוא; באמצעות אינסטגרם לייב אפשר להעלות לשידור לבד או עם חבר אחד, וזו דרך נהדרת להגדיל את המעורבות עם עמוד האינסטה שלכם. אפרופו דרכים להגדיל את מעורבות עם העמוד שלכם; דרך נוספת להשיג היא כמובן: קנו לייקים לאינסטגרם בשביל תוצאות מיידיות. כשאתם בשידור חי, העוקבים שלכם יכולים להצטרף לשידור וליצור איתכם אינטרקציה ע"י השארת תגובות או לייקים. אם השידור החי שלכם מכיל שיתוף פעולה עם משתמש אחר, תיחשפו גם לאינטרקציה של העוקבים של השותף שלכם. לצערנו, הטכנולוגיה לפעמים נתקלת בבעיות ומכשולים, ולפעמים צצות בעיות כשרוצים להתחיל שידור חי משותף. בכתבה זו נדבר על אותן הבעיות, וכיצד לפתור אותן.

המדריך המלא לשידור חי באינסטגרם
המדריך המלא לשידור חי באינסטגרם

החידה הגדולה ביותר לגבי הסטורי של אינסטגרם

אינסטגרם היא ה-רשת החברתית של רובנו. בהתחלה, השימוש העיקרי של הפלטפורמה היה שיתוף תמונות וסרטונים. ואז הגיע עדכון חדש (ומהפכני) לפני כמה שנים, ואינסטגרם הוסיפה פיצ'ר חדש, שבו המשתמשים מפרסמים קטעים מהחיים שלהם, שנעלמים אחרי 24 שעות. אנחנו כמובן מדברים על הסטורי של אינסטרם! הפיצ'ר הזה כמובן הפך את אינסטגרם לעוד יותר אהובה וממכרת, כי הוא ענה על הצורך של להעלות פוסט מסוג חדש שלא היה זמין קודם לכן, ועם זאת, הפוסט הזה לא נשאר לתמיד (אלא אם אנחנו בוחרים אחרת). בכתבה זו נתמקד באחת החידות הגדולות ביותר לגבי הסטורי של אינסטגרם.

החידה הגדולה ביותר לגבי הסטורי של אינסטגרם
החידה הגדולה ביותר לגבי הסטורי של אינסטגרם

מה אתם חייבים לעשות באינסטגרם בזמן הקורונה? התשובה בפנים

על רקע התפרצותו העולמית של נגיף קורונה, חלה עלייה חדה בשימוש ברשתות החברתיות בעולם. ומה הפלא בעצם? כשמיליוני אנשים תקועים בבית ללא הגבלת זמן, המדיה החברתית (בדגש על שידורים חיים) נהייתה המקום האידיאלי למפלט מהסגר ומין ההגבלות, מקום שבו נוכל להתעדכן עם החברים והקרובים שלנו. אם אתם תוהים מה התחדש בגזרת השידורים החיים באינסטגרם, המשיכו לקרוא.

מה אתם חייבים לעשות באינסטגרם בזמן הקורונה?
מה אתם חייבים לעשות באינסטגרם בזמן הקורונה?

על טוב, רע, ומה שביניהם: להכיר לעומק את אינסטגרם

אי אפשר להכחיש את העובדה שאינסטגרם היא אחד מכלי המדיה החברתית הפופולריים ביותר שיש. אחת הסיבות לכך היא קלות השימוש באפליקציה וכמובן, הפיצ'רים הממכרים שהיא מציעה לנו. מסטורי מגניבים, סרטונים, פוסטים 'קלאסיים', או שידור חי; באינסטגרם אפשר לעשות הכל. עם זאת, לצד העושר והמגוון שאינסטגרם מציעה לנו, אי אפשר שלא לתהות האם אין פגמים או שמץ של רוע שמסתתר בכל הטוב הזה?

להכיר לעומק את אינסטגרם
להכיר לעומק את אינסטגרם

המדריך המלא לשידור לייב ויראלי באינסטגרם מתחיל כאן

לא משנה באיזו פלטפורמה אתם מסתובבים; בין אם באינסטגרם או בכל אפליקציה אחרת, מעורבות היא המפתח. כשאתם יוצרים מעורבות עם הקהל שלכם, אתם לא רק מושכים את תשומת ליבם אלא גם בונים יחסי אמון של ממש. זכרו שיצירת אמון בקרב הקהל שלכם נעשית רק באמצעות כיף ויצירתיות. כתבה זו תעזור לכם לערוך שידורים חיים הכי מעניינים שיש באינסטגרם.

המדריך המלא לשידור לייב באינסטגרם
המדריך המלא לשידור לייב באינסטגרם

לבחור נכון: שידור חי או סטורי

לאור הפופולריות ההולכת ומתגברת של אינסטגרם, היא פיתחה פיצ'רים רבים שיעזרו לנו המשתמשים להגדיל את החשיפה של התכנים שלנו. שני פיצ'רים מרכזיים העומדים לשרותנו הם אינסטגרם לייב ואינסטגרם סטורי. ברור שמאז שהושקו, שני הפיצ'רים האלה שינו את כללי המשחק באפליקציה. עם זאת, יש לדעת מתי עדיף להשתמש בכל אחד מהם על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

שידור חי או סטורי
שידור חי או סטורי

הסטורי שלכם לא יראה אותו דבר בלי 3 הפילטרים האלה!

אינסטגרם אף פעם לא עוצרת בכל הנוגע לשיפור חווית המשתמש שלנו כגולשים. אין ספק שאחד השדרוגים הכי מגניבים שהיא השיקה הוא הפילטרים לסטורי; מה שהופך את אינסטגרם למהנה יותר הן בתור יוצרי תוכן, והן בתור הצד שצורך אותֹו. ולא רק זה, אפשר אפילו להכין פילטרים משלנו. בכתבה הבאה נסקר את הפילטרים הכי מושכים את העין (ואת הלייקים) באינסטגרם.

3 הפילטרים המובילים לסטורי
3 הפילטרים המובילים לסטורי

שידור חי ויראלי באינסטגרם מתחיל כאן

2020 מתקרבת לסיומה, וברור שגם בשנה שחלפה אינסטגרם הייתה אחת האפליקציות המורדות והמשומשות ביותר בעולם. לכל מי שמתכנן להיות משפיען במדיה החברתית, אינסטגרם היא בהחלט נקודת פתיחה מצוינת לסלול את הדרך למעמד הזה. צעד ראשוני ובסיסי מאוד שעלינו לעשות הוא למקסם את מספר הצפיות של סרטוני הלייב שלנו באינסטגרם.

שידור חי ויראלי באינסטגרם
שידור חי ויראלי באינסטגרם
אנא המתן