משפיעני אינסטגרם ואתם: ככה תגיעו ליעד שלכם

מה היחס שלכם לרשתות החברתיות? האם אתם מהספקנים שהמעיטו ביכולת שלהן לעזור לעסקים לשרוד ולהרים את הראש אפילו בזמנים קשים כמו במשבר הקורונה, או שאתם דווקא מאלה שמיהרו להקים עמוד עסקי משלהם, להסתדר עם מה שיש ולהישאר בעניינים?

ככה תגיעו ליעד שלכם
ככה תגיעו ליעד שלכם

לא רואים אתכם: ככה נהיים ויראליים באינסטגרם

אם יש שיעור אחד שמגיפת הקורונה לימדה אותנו, זה בהחלט מי שלא שוחה טובע. ואם מיישמים את האמרה הזו על עולם השיווק הדיגיטלי; מי שלא דואג לתחזק נוכחות בסושיאל, כלומר נוכחות באינסטגרם, סופו להפסיד הרבה לקוחות פוטנציאל וגם כסף. אתם תופתעו לשמוע כמה עסקים בכל הגדלים והתחומים ׳חייבים׳ לאינסטגרם על עצם קיומה ועל האפשרות לתחזק עמוד אינסטה פעיל בזמן שכולם מסוגרים בבתים, שכן כך אותם עסקים כמעט הצליחו לשמור על עסקים כרגיל, המשיכו לתת שירות ללקוחות, גם אם מרחוק. כן כן, אינסטגרם עזרה לעסקים להימנע ממצב של פשיטת רגל מוחלטת.

ככה נהיים ויראליים באינסטגרם
ככה נהיים ויראליים באינסטגרם

אחת ולתמיד: כמה מרוויחים משפיעני אינסטגרם?

מי מאיתנו לא שמע על כוכבים שצמחו דרך אינסטגרם כמעט משומקום? בין אם מדובר באומנים, מוסיקאים, מאפרים או כל דבר אחר – לכל סצינה ותחום באשר הם יש מקום וביקוש באינסטגרם.

?כמה מרוויחים משפיעני אינסטגרם
?כמה מרוויחים משפיעני אינסטגרם

שידור חי איכותי באינסטגרם מתחיל כאן

מי לא שמע על אינסטגרם לייב בימינו? הפיצ׳ר הזה צבר תאוצה בימי הקורונה, ודי בצדק האמת. שידור חי היא דרך מצוינת לייצר אינטרקציה אינטימית, בלעדית ומיוחדת עם קהל העוקבים שלכם, וע״י כך להמשיך בביסוס המותג שלכם, כלומר להביא עוד ועוד עוקבים לאינסטגרם שלכם. להיות משפיעני רשת, בקיצור. מחקרים מראים שגולשים רבים מעדיפים לצפות בשידור חי על פני סתם להתעכב על עוד פוסט רגיל שהם רואים כל יום, כל היום.

שידור חי איכותי באינסטגרם מתחיל כאן
שידור חי איכותי באינסטגרם מתחיל כאן

אמלק: קניית עוקבים לאינסטגרם, לא מה שחשבתם

קניית עוקבים באינסטגרם זו תופעה שלא נולדה אתמול. למעשה, התעשייה הזו פועלת מתחת לרדאר של מי שפחות מתמצה בעולם הדיגיטל כבר כמה שנים טובות, ובדיוק בגלל זה ישנה תחרות רבה ב'ביצה' הזו, כי קיימים לא מעט אתרים שמספקים שירותי מעורבות לאינסטגרם ומתחרים על הארנק שלכם. הידעתם שלא אחת, קניית עוקבים באינסטגרם על בסיס קבוע עשויה לגורם לנזק במקום לעזור בקידום עמוד האינסטגרם שלכם?

 קניית עוקבים לאינסטגרם, לא מה שחשבתם
קניית עוקבים לאינסטגרם, לא מה שחשבתם

למה להיות משפיעני אינסטגרם זה צ׳יפס ב-2021

כבר כאן, ועם בואה שוב נותרנו ללא מילים להדגיש עד כמה קניית עוקבים באינסטגרם היא הכרחית לכל משתמש באינסטרם באשר הוא; בין אם מדובר במשתמש רגיל או במשתמש עסקי. יש המון סיבות לכך, וכתבה זו הולכת לדון בסיבה הראשית לחשיבות של קניית עוקבים לאינסטגרם ב-2021.

למה להיות משפיעני אינסטגרם
למה להיות משפיעני אינסטגרם

ערימות של התראות: מה עושים כשאינסטגרם מפציצה אותנו בהתראות?

אינסטגרם היא אחת האפליקציות הממכרות ביותר שיש, יעידו על כך כל מי שחיו על הפלנטה הזו בעשר השנים האחרונות. מה הופך אותה לכזו, אתם תוהים? בתור התחלה - העובדה שאינסטגרם מאוד נוחה וידידותית-למשתמש. מעבר לזה, היא עוזרת לנו להישאר מחוברים לחברים ולקרובים, מה שהופך אותה לעוד יותר רלוונטית בתקופות של סגרים וקורונה למיניהן. עם זאת, אם רק לאחרונה התחלתם ליהנות מאינסטגרם, יכול להיות שנהייתם קצת מבולבלים מכמות ההתראות הגדולה שמציפה אותנו. בדיוק בגלל זה כתבנו עבורכם מדריך מועיל שיעזור לכם להבין בדיוק מה המשמעות של כל ההתראות השונות. אז בואו נתחיל! אגב, אם אתם רוצים שאנשים יהיו מודעים לעמוד שלכם באינסטגרם, קנו עוקבים לאינסטגרם לחיזוק הנוכחות שלכם בסושיאל, זה באמת עובד!

מה עושים כשאינסטגרם מפציצה אותנו בהתראות?
מה עושים כשאינסטגרם מפציצה אותנו בהתראות?
אנא המתן