שאלות ותשובות לקניית לייקים באינסטגרם.

נכון, השימוש בהאשטאגים בהעלאות שלכם בהחלט עוזר להגדיל את אחוזי החשיפה של התוכן שאתם מעלים באפליקציה. עם זאת, מה שמפריד בין התכנים שעמוד האינסטגרם שלכם מייצר להגעתם לעמוד ה'אקספלור' הוא החיזוק של לייקים שהשירותים שלנו מספקים, חיזוק שאין לו תחליף. נסו בעצמכם ותראו!
אכן כן. לייקים הם משתנה משפיע ביותר על האלגוריתם של אינסטגרם לזהות את העמוד שלכם כאחד כזה ש'שווה להתייחס אליו' ולייעל את הקידום האורגני שלו. לייקים שנקנו עד כה תרמו כה רבות לעסקים של הלקוחות שלנו, קרה לא אחת שהם חזרו לסיבוב נוסף.
כן. אין לכם כל סיבה לדאוג!
חד משמעית. כשאתם קונים לייקים אמיתיים ואיכותיים באינסטגרם, אתם מאפשרים לעמוד שלכם עומד לשבור שיאים באחוזי האינטרקציה שהוא מייצר. כמובן, הנגזרת של שיאי אינטרקציה מטורפים היא עוקבים חדשים וצפיות נוספות בתכנים שלכם.
שימת הלקוחות שלנו והצרכים שלהם נמצאים בחשיבות עליונה עבורנו. בהתאם, אנחנו מציעים חבילות לייקים מותאמות אישית לצרכים ולתקציב שלכם, ככה שכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור!
הצוות שלנו לא מפסיק לערוך סקר שוק, לבחון אתרים נבחרים בשביל לוודא שהמחירים באתר שלנו יהיו הזולים ביותר שתמצאו. מחירים זולים משמע גם הנחות משמעותיות. מוזמנים לבדוק בעצמכם!
לא רק אתם חוששים לפרטיות שלכם- היא חשובה גם לנו. לכן, לעולם לא נבקש את הסיסמא למשתמש שלכם או כל מידע  אישי אחר שאינו רלוונטי למימוש הזמנת העוקבים שלכם.
הלייקים שלנו מגיעים מפרופילים ממדינות שונות בעולם. לכל פרופיל שייעשה לייק להעלאות שלכם תהייה תמונת פרופיל ייחודית, העלאות סטורי שונות בפרופיל שלו וכו'.
לכל לקוח המחפש לקדם את הפרופיל שלו במהירות ובעצימות הגבוהות ביותר אנו תמיד ממליצים לבחון שירותים נוספים שאנו מציעים, כמו חבילות תגובות, עוקבים ושידורים חיים לפרופיל שלכם. עם העזרה של שלל השירותים שאנו מציעים, אתם נמצאים במרחק נגיעה מלהיות משפיעני רשת מובילים.
וודאי שיש! כל שירות שתרכשו מאיתנו מגיע עם לינק משלו שבו תוכלו לעקוב אחר סטטוס ההזמנה שלכם; מהרגע ביצוע ההזמנה ועד שהיא הושלמה במלואה.
אין ביכולתנו לספק לייקים באופן חופשי לכל דורש. בשביל לפצות על כך, אנחנו דואגים שתוכלו לקבל כמות גבוהה ביותר של לייקים עבור כל כמות שתשקיעו, מתאימים את השירותים שלנו לתקציב שלכם.

דירוג משוקלל

5 מתוך 5 מובסס על 59 ביקורות.

הוסף ביקורת

1/5
רק הבוקר הזמנתי לייקים לאינסטגרם, ותוך שעה כבר קיבלתי התראה שהלייקים הגיעו לפוסטים שלי. שירות מצוין!
בתאל
במשך כמה שבועות הלייקים על הפוסטים שלי באינסטגרם פשוט לא זזו, האמת זה ביאס אותי. חבר סיפר לי על הלייקים שלכם, ושהם בדיוק מה שאני צריך כדי לחזור לעניינים. שמח לאללה שהגעתי אליכם!
שקד
אני שונא לשלם באופן מקוון אחרי שנכוויתי מזה כבר בעבר. המקרה היחיד שאני מסכים להתגמש איתו זה כשהאתר שמולי מאובטח עם פייפאל, ואז אני יודע שאין לי סיבה לדאוג. ממליץ על האתר הזה, אמין מאוד.
אוהד

שירותי קידום באינסטגרם נוספים