שאלות ותשובות לקניית צפיות ללייב באינסטגרם.

נכון להיום, השידורים החיים באינסטגרם הם אחד מהפיצ'רים האהובים ביותר על האלגוריתם של האפליקציה לתרום לקידום האורגני של העמוד שלכם. כאשר אתם רוכשים צפיות לשידורים החיים שלכם, העמוד שלכם זוכה לרוח גבית באספקטים שונים – משיעורי אינטרקציה גבוהים ועד חשיפה מועצמת.
עמוד אינסטגרם שיש לו הרבה שידורים חיים משדר לעוקבים שלו שהתוכן שהוא מייצר נמצא בחשיבות גבוהה ביותר. חיזוק כל שידור שכזה בצפיות רבות ירשים כל משתמש חדש שייתקל בעמוד שלכם, יגרום לו לרצות לעיין בעמוד ולצרוך את התוכן שהוא מספק. מאחר והמספרים האלה לא הולכים לאיבוד, הנתונים האלה ישרתו אתכם בטווח הקצר ובטווח הארוך בעת ובעונה אחת.
התפקיד שלנו הוא לגבות את השידורים החיים של עמודי האינסטגרם שלכם בצפיות מהסוג האיכותי ביותר בשוק, משמעות הדבר היא שיהיה קשה לזהות אותם בתור צפיות שנקנו.
כרגע אינסטגרם לא דוגלת בשום מדיניות שבגינה מסירים צפיות מהשידורים החיים שלכם, ככה שכל עוד אתם שומרים אותם ב-IGTV, אין לכם סיבה לדאוג.
מי לא מת על הנחות? כמובן, גם אנחנו מזדהים עם ההרגשה הזו, ומבטיחים להציע את המחירים הזולים ביותר בשוק לצפיות לייב לאינסטגרם, כך שהפרופיל שלכם ימנף את ההשקעה הזו ככל הניתן.
ועוד איך. קיימים עשרות אלפי אתרים ברחבי העולם שמספקים את השירות הזה, אבל אף אחד מהם לא מציע מחירים הוגנים וזולים כמו שלנו. נסו אותנו.
עיקרון מנחה עבורנו לגבי השירותים המוצעים באתר הוא שהלקוחות שלנו ישקיעו את המאמץ המינימלי ביותר בשביל לקבל את השירות עליו הם שילמו. לכן, מה שנדרש מכם הוא לשתף אותנו בלינקים לשידורים החיים ובכל השאר אנחנו כבר נטפל.
בהחלט כן. קניית צפיות לייב באינסטגרם היא הצעד הראשון בדרך לקבל את ההכרה של קהילת אינסטגרם בארץ ובעולם. מעבר לכך, תוכלו להגיע עוד יותר מהר ליעד הנכסף הזה אם תנסו את שאר השירותים שלנו, כמו תגובות, לייקים ועוקבים לאינסטגרם.
בוודאי. אנחנו מומחים בכל הקשור לרשת החברתית, לאינסטגרם בפרט. לא קיים יעד באינסטגרם שהשירותים שלנו לא הצליחו לכבוש. על פי הניסיון שלנו, כנראה שמה שחסר לפרופיל שלכם הם צפיות או תגובות; שירותים שניתן למצוא באתר שלנו, הם ייעשו את כל ההבדל.
לא. עם זאת, ניתן לחלק את צפיות הלייב החדשות שלכם בין מספר שידורים חיים, בצורה שאתם תראו לנכון.