שאלות ותשובות לקניית צפיות בסטורי באינסטגרם.

מאחר וסטורי נעלם תוך 24 שעות, לדעת שהיו צפיות רבות לסטורי שהעליתם זו ההוכחה החותכת ביותר לדעת עד כמה העמוד שלכם מעניין. לכן, אחד הדברים הראשונים שמשפיענים או מותגים למיניהם מעוניינים לדעת לפני חתימה על שיתוף פעולה עם העמוד שלכם הוא מהי רמת האינטרקציה שהסטורי שלכם מייצרים.
ישנה הלימה מושלמת בין כמות הצפיות שסטורי מקבל ורמת הפופולריות של העמוד אליו הוא שייך. העובדה שסטורי מתפוגג תוך 24 שעות עוזרת לכם לקבוע את אחוזי האינטרקציה של העמוד שלכם באופן מדוייק ולערוך אופטימיזציה לתכנים שלכם בהתאם.
אל תדאגו. אנחנו לא נקפח אף לא אחד מהסטורי'ס שלכם. את כמות הצפיות שרכשתם אנחנו מחלקים שווה בשווה בין הסטורי'ס שתעלו ב-24 השעות הקרובות.
על מנת לראות תוצאות, חשוב שתבצעו את רכישת הצפיות בסטורי תחילה, ורק אחריה תתחילו להעלות אותם. אחרת לא נוכל לספק לכם את השירות הזה.
הגעתם לכתובת הנכונה, כי 'הנחות' הן השם האמצעי שלנו. אנחנו ממליצים לכם בחום לבדוק את חבילות צפיות הסטורי שלנו, וכל שירות אחר שאנחנו מציעים וליהנות מהנחות מעולות.
בהחלט לא! אנחנו מודיעים לכם חגיגית שהשירותים שלנו לעולם לא ידרשו את הסיסמא שלכם בשביל שתוכלו ליהנות מהם; אין לכם כל סיבה לדאגה.
נכון, צפיות לסטורי יתרמו רבות להביא את פרופיל האינסטגרם שלכם לשלב הבא, אבל הן מספיקות בשביל להרעיד את פני הרשת החברתית. המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם להשלים את התהליך הזה עם חבילות הלייקים, הצפיות או התגובות שלנו.
כן. כל הזמנה שתבצעו דרכינו תגיע עם לינק. השתמשו בלינק המצורף בשביל לעקוב אחר מצב ההזמנה שלכם. לכשההזמנה תושלם במלואה, תישלח לכם התראה על כך.
ברגע שאתם מזמינים מאיתנו חבילת צפיות לסטורי שלכם, כבר באותו הרגע אתם הופכים את ה'הופעה' שלכם בעמוד 'האקספלור' לקרובה יותר, למוחשית יותר. לאחר שהצפיות שרכשתם יתווספו, צפו שגם העמוד שלכם יתפוס תאוצה מטורפת תוך מינימום השקעה מצדכם!
לצערנו אין אפשרות כזו. עם זאת, יתרון גדול של השירות שלנו הוא שתמיד תוכלו לחלק את צפיות הסטורי שקניתם בין מספר סטורי שונים שתעלו.

דירוג משוקלל

5 מתוך 5 מובסס על 12 ביקורות.

הוסף ביקורת

1/5
הזמנתי צפיות לכל הסטורי האחרונים שהעלתי במחיר ממש משתלם, הייתי בטוח שזה רק לסטורי אחד
לירן עמוס
כמות צפיות מטורפת אפילו יותר ממה שהזמנתייי
מיכל
יחס ושירות אדיב ואני ירכוש אצלכם תמיד.
אמיר

שירותי קידום באינסטגרם נוספים